Ekologické balení

 

Proč balíme ekologicky?

  1. Ochrana životního prostředí: Používáním ekologických obalů snižujeme negativní vlivy na životní prostředí, což přispívá ke snižování množství odpadu a zachování přírodních zdrojů.
  2. Snadné recyklování: Naše balení je snadno recyklovatelné.
  • Dřevitou vlnu vyhoďte do hnědé BIO popelnice nebo do kompostu.
  • Ostatní můžete vyhodit do modré papírové popelnice.

Do čeho Vaši objednávku zabalíme?

  1. Kartonová krabice: Používáme kartonové krabice, které jsou označené značkou FSC. Toto označení garantuje, že dřevo použité do výroby obalů pochází z lesů, které jsou spravovány s ohledem na životní prostředí.

  2. Dřevitá vlna: Dřevitou vlnu používáme pro obalení hodinových ručiček, které jsou náchylné na ohnutí. Navíc dřevitá vlna je 100% přírodním materiálem bez chemie a barviv.

  3. Kartonová střiž: Kartonovou střiž používáme jako výplň v každé objednávce. Je vyráběna z použitých kartonových krabic.
  4. Kartonové hrany: Kartonové hrany používáme pro balení polic, přesněji krytí hran polic, aby se během přepravy nepoškodily. Tyto hrany jsou vytvořeny z lisovaného papíru.
  5. Papírová páska: Nakonec celou objednávku zalepíme papírovou páskou. Papírová páska je tvořena z kraftového papíru a přírodního lepidla, které je na bázi přírodního kaučuku a pryskyřice.