Náš příběh

 

Jsme Pavel a Šarlot z Melzevo

Naše začátky

První dubové police byly pouze pro nás. Chtěli jsme si upravit ponurou koupelnu a vyplnit prázdnou zeď v obýváku. Pokračovali jsme s deskou pod umyvadlo, parapety a botníkem v předsíni. Rodině a známým se naše výrobky líbily a tak jsme jich pár vyrobili i pro ně.

Vášně pro dubové dřevo

Pro dubové dřevo jsme se tak nadchli, že jsme začali přemýšlet o podnikání a našem eshopu. Než jsme ale mohli něco začít, bylo potřeba přeměnit dílnu Pavlových rodičů, která byla plná harampádí. Pavlův táta nebyl ze začátku příliš nadšený, když jsme začali vyklízet prachem zavalený prostor. Ale dnes? Dnes máme před sebou nádhernou a plně funkční dílnu, kde se rodí naše produkty.

Naše hodnoty

Chtěli jsme a stále chceme, aby naše produkty byly kvalitní bez negativního vlivu na životní prostředí. Proto při výrobě používáme české dubové dřevo, které ošetřujeme přírodním včelím voskem značky Holzwachs a zásilky pro Vás balíme pouze do recyklovatelných materiálů.

Dřevorádi

Jsme dřevorádi, to znamená, že jsme součástí krásného projektu Nadace dřevo pro život. Naším úkolem je informovat veřejnost o tom, jak je využívání dřeva přínosné pro naši planetu a ekonomiku. Dřevo je totiž skvělá surovina, která je obnovitelná, díky tomu můžeme chránit nerostné bohatství a životní prostředí.

Naše produkty

Na našem eshopu naleznete námi ručně vyráběné dekorace, police a hodiny z dubového masivu. S produkty určitě nekončíme a stále pro Vás vymýšlíme nové produkty.

Přineste do svého domova přírodní atmosféru díky dřevěnému nábytku Melzevo.