Značka: Melzevo

Dřevěný podstavec pod květináč 30x15x10

Neohodnoceno
465 Kč / ks 465 Kč / 1 ks
Skladem

Elegantní podstavec z kvalitního dubového dřeva poskytuje stabilní podporu pro květináč, zdůrazňující krásu rostlin. Snadno zapadá do různých interiérů a je ideální volbou pro milovníky rostlin, kteří hledají funkčnost a estetiku.

Možnosti doručení
Kategorie: Stojany na květiny
Záruka: 2 roky
Materiál: Dubové dřevo
Rozměry: 30x15x10cm
Montáž: Výrobek přijede již složený
Specifikace: Český výrobek
Ošetření dřeva: Včelí vosk Holzwachs

Detailní popis produktu

Tento elegantní podstavec je vyroben z vysoce kvalitního dubového dřeva, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Jeho účelný design poskytuje stabilní podporu pro květináč, čímž zdůrazňuje krásu a eleganci vašich rostlin. Díky svému přírodnímu vzhledu se snadno začlení do různých typů interiérů a dodá prostoru pocit tepla a přírodního stylu. Tento podstavec je ideální volbou pro každého milovníka rostlin, který hledá spojení funkčnosti a estetiky.

Hlavní charakteristika:

 Vyrobeno z českého dubového masivu - zajišťující pevnost a dlouhou životnost.

 Ošetřeno přírodním včelím voskem - Včelí vosk zachová přírodní krásu dřeva, zároveň je ohleduplný k životnímu prostředí.

 Přírodní vzhled snadno zapadá do různých typů interiérů, dodávajíc prostoru pocit tepla a přírodního stylu.

 Ideální volba pro milovníky rostlin, kteří hledají spojení funkčnosti a estetiky.

Balení:

Podstavec Vám přijede již složený.

Podstavec Vám zabalíme do kartonové krabice, vyplněné kartonovou střiží a nakonec zalepené papírovou páskou. Všechny tyto obalové materiály jsou 100% recyklovatelné.

Údržba:

Pro odstranění prachu a nečistot použijte hadřík z mikrovlákna, vodu nebo prostředek určený k čistění výrobků ze dřeva. Tekutinu nastříkejte přímo na na hadřík (nikoliv na dřevo) a jemně otírejte dřevěný povrch ve směru dřevěného zrnění.