Výroba do 2 dnů
Značka: DENADELE soy wax

Sweet Brunch (300g)

Neohodnoceno
550 Kč / ks
Výroba do 2 dnů

Sójová svíčka s čokoládově vanilkovou vůní s kouzlem našlehaného vosku a barevných křupinek! 

Možnosti doručení
Kategorie: Svíčky
Záruka: 1 rok
Specifikace: Český výrobek
Hmotnost: 300g
Doba hoření: až 50 hodin (při správné péči o svíčku)
Druh vosku: Sójový vosk
Charakter vůně: Čokoláda, vanilka
Typ: Vonné

 

Detailní popis produktu

Sójová svíčka “Sweet Brunch” značky DENADELE je rozhodně čokoládově vanilková rozkoš s kouzlem našlehaného vosku a barevných křupinek! Užijte si sladkou symfonii čokolády a vanilky, která se snoubí s kouzelným dotykem našlehaného vosku a lahodných barevných křupinek. Svíčka je ručně vyrobena s láskou k detailům a s důrazem na kvalitu. Sója, jakožto přírodní materiál, nejenže poskytuje dlouhotrvající hoření, ale také respektuje životní prostředí. Ve srovnání s parafínovými svíčkami hoří až o polovinu déle, nešíří kolem sebe škodlivé látky a je 100% biologicky odbouratelná

Hlavní výhody sójového vosku:

Ekologická šetrnost

Sójový vosk je vyroben z obnovitelných zdrojů, konkrétně ze sójového oleje. To znamená, že jeho použití pomáhá snižovat závislost na neobnovitelných zdrojích, jako je parafín, který je vedlejším produktem ropy. Navíc je sójový vosk biologicky rozložitelný, což minimalizuje jeho dopad na životní prostředí.

Čistější hoření

Sójové svíčky hoří čistěji než tradiční parafínové svíčky. Produkují méně sazí, což znamená méně znečištění v interiéru a menší riziko znečištění stěn a nábytku. To také přispívá k lepší kvalitě ovzduší v domácnosti.

Delší doba hoření

Sójové svíčky mají tendenci hořet pomaleji než parafínové svíčky, což znamená, že vydrží déle. To je výhodné z ekonomického hlediska, protože nemusíte svíčky tak často vyměňovat.

Lepší aroma

Sójový vosk má nižší teplotu tání, což umožňuje rovnoměrnější uvolňování vůně. To znamená, že vonné oleje přidané do sójových svíček se uvolňují pomaleji a déle, což zajišťuje příjemnější a trvalejší vonný zážitek.