Velká sada - oprava a údržba dřevěného nábytku

Neohodnoceno
479 Kč
Momentálně nedostupné

Sada pro opravu a údržbu dřevěného nábytku. Obsah sady: 1x brusná houbička, 1x včelí vosk na dřevo, 1x houbička na nanášení včelího vosku, 1x čisticí sprej na dřevo, 2x hadřík z mikrovlákna 

Možnosti doručení
Kategorie: Sady pro údržbu dřeva
Obsah sady: 1x brusná houbička, 1x včelí vosk na dřevo, 1x houbička na nanášení včelího vosku, 1x čisticí sprej na dřevo, 2x hadřík z mikrovlákna
Položka byla vyprodána…

Chcete, aby vaše dřevěné povrchy zářily krásou a byly v perfektním stavu? Naše sada na opravu a údržbu dřeva obsahují vše, co potřebujete pro zachování krásy vašich dřevěných výrobků. A co je nejlepší, sadu prodáváme za zvýhodněnou cenu!

Obsah sady:

  • Brusná houbička: S touto brusnou houbičkou dokonale vyhladíte povrch dřeva a odstraníte nečistoty, nerovnosti a drobné vady.

  • Včelí vosk na dřevo: Profesionální včelí vosk chrání, vyživuje a obnovuje všechny druhy dřevěných povrchů. Vaše dřevo bude vypadat jako nové!

  • Houbička na nanášení včelího vosku: Tato speciální houbička umožňuje rovnoměrné a snadné aplikování včelího vosku, což zaručuje optimální výsledky.

  • Čisticí sprej na dřevo: Čisticí sprej na dřevo rychle a efektivně odstraní prach a špínu, čímž zanechává vaše dřevěné povrchy čisté a osvěžené.

  • Hadříky z mikrovlákna: Tyto hadříky jsou ideální pro otírání a leštění dřevěných povrchů. Jsou vysoce savé a dokonale přispívají k čistotě vašich výrobků.

Použití: 

  1. Brusnou houbičkou zbruste dřevěný povrch.
  2. Rovnoměrně rozetřete včelí vosk pomocí speciální houbičky na nanášení včelího vosku. 
  3. Nechte působit 1-2 hodiny a poté rozleštěte bavlněným hadříkem.
  4. Při úklidu nastříkejte na hadřík čisticí prostředek a jemně otírejte dřevěný povrch ve směru dřevěného zrnění.